2️⃣0️⃣Narozeninová oslava se vydařila!

14.06.2026

Je to tak, Sdružení pro město Domažlice je již 20 let na scéně. Slavili jsme s bývalými i současnými členy, přáteli, příznivci, rodinami, zkrátka tak, jak má každá pořádná oslava vypadat. A kde jinde, než v prostorách zachráněného a zrekonstruovaného pivovaru, který je právem tou naší největší společnou radostí.

Tak přátelé, na zdraví!  🥂

Share